RH1_2530.jpg

O NAS

Misją Rek House jest zebranie w jednym miejscu wszystkich specjalistów i usług, jakich potrzebuje Twoja firma do promocji.
 

Wierzymy w marketing holistycznych. Uważamy, że dopiero dbanie o klientów na każdym kroku daję przewagę konkurencyjną i relacje, która zaowocuje w przyszłości.

 

Patrzymy w przyszłość. Specjalizujemy się w wdrażaniu najlepszych rozwiązań marketingowych w sferze cyfrowej. 

Cenimy jasne zasady współpracy. U nas zawsze się dowiesz dokładnie co, po co i dlaczego robimy. I jakie to przynosi efekty.

Posiadamy szeroką wiedzę i ekspertów z róznych specjalizacji marketingu w internecie, dzięki czemu dobiera rozwiazania pod Twoją branżę i potrzeby

Wielu naszych znajomych prowadzących biznesy chciało zaistnieć w internecie i się reklamować, jednak nie wiedzieli jak. Miesiącami próbowali nauczyć się nowych umiejętności - tworzenia stron internetowych, kręcenia filmów, robienia zdjęć i grafik, pisania treści, a także reklamowania się w internecie. Czasem korzystali z usług odrębnych firm, czasem sami próbowali swoich sił. Ich działania, choć prawdziwe i szczere, nie przynosiły zamierzonych efektów. Tracili wiele czasu, pieniędzy, a ich starania dostarczały przede wszystkim mnóstwo nerwów i złości.
 

Byliśmy zdumieni jak trudno znaleźć firmę, która łączy wszystkie potrzebne narzędzia do stworzenia marki, rozumie ludzi i scala to z wiedzą marketingową. Okazało się, że można albo stworzyć logo, albo wypuścić reklamę na Facebooku. Jednak brakuje firm, które podeszły by do tematu odpowiednio szeroko, aby zrobić to wszystko tylko u nich.

 

Zbudowaliśmy Rek House, aby stworzyć takie miejsce.

 

Wychodząc ponad to co znane, skupiając specjalistów i słuchając problemów klientów, dajemy przemyślany, odpowiednio zaplanowany marketing w jednym miejscu. 

 

Wierzymy, że każda firma zasługuje na dobry marketing. A tworzenie marki powinno być ekscytujące i przyjemne. Dlatego pomagamy ludziom takim jak Ty, działać w internecie. Jeśli nie wiesz od czego zacząć, to napisz do nas.

image_6483441.JPG
Tr%C3%B3jk%C4%85t%20czarny%20linie_edite
Tr%C3%B3jk%C4%85t%20niebieski%20ca%C5%82
Trójkąt niebieski cały.png
image_6483441 (2).JPG

Kuba Gołębiowski

CEO & Marketing Specialist w Rek House

Tr%C3%B3jk%C4%85t%20niebieski%20ca%C5%82
Tr%C3%B3jk%C4%85t%20niebieski%20ca%C5%82
Tr%C3%B3jk%C4%85t%20niebieski%20ca%C5%82

Doświadczony w budowaniu i zarządzaniu zespołami zajmującymi się tworzeniem marki, marketingiem internetowym, eventami, produkcją filmową i stronami internetowymi. 

 

Współpracował z takimi markami jak Primark, Perfect Gym, Motel One, Enea, Warsaw Security Forum, Korporacja KGL, Artis, Edunation. Oprócz pracy z dużymi markami uwielbia budować nowe od podstaw.

 

Pasjonat nauki, historii, żeglarstwa, muzyki i behawioryzmu.

Trójkąt żółty linie.png
Trójkąt niebieski cały.png
image_6483441 (1).JPG

Ania REK

Art Director & Co-Founder

Tr%C3%B3jk%C4%85t%20niebieski%20ca%C5%82
Tr%C3%B3jk%C4%85t%20niebieski%20ca%C5%82
Tr%C3%B3jk%C4%85t%20niebieski%20ca%C5%82

 Absolwentka Akademii Filmu i Telewizji.


Specjalizuje się w holistycznym podejściu do marek pod katem wizualnym. Zarządza zespołami odpowiedzialnymi za produkcję fotograficzną, filmową, graficzną i animacjami.

Miłośniczka dobrego jedzenia, architektury wnętrz i psów.