Web Design

Nie tylko zaprogramujemy Twoją stronę internetową, ale także zaprojektujemy ją wspólnie z naszymi grafikami i specjalistami od marketingu. Dzięki temu będzie sprawnie działać, pięknie wyglądać i dotrze do Twoich klientów.

PROJEKTUJEMY

Pod klienta

Budujemy witryny dla każdego, nie tylko dla specjalisty. Przetestujemy Twoją stronę pod kątem funkcjonalności tak, aby była wygodna i łatwa w obsłudze dla wszystkich użytkowników.

Pod Google

Nawet najlepsza strona zda się na niewiele, kiedy nikt na nią nie wchodzi. Dlatego jest tak ważne, żeby Google ją polubił. Wpleciemy w teksty słowa kluczowe optymalne dla SEO, a nasze kampanie SEM doprowadzą do wyświetlania na pierwszych pozycjach w wyszukiwarce.

Pod Ciebie

Projektujemy ścieżki zakupowe tak, aby żaden z klientów nie miał problemu znaleźć to, czego potrzebuje. I nie miał problemu z szybkim zakupem.

Pod każde Urząrzenie

Dzisiejszy świat pełen jest ekranów. Często różnych. Dlatego dostosujemy projekt strony pod każdą rozdzielczość, aby jej używanie było przyjemne na dowolnym urządzeniu.

Pod Trendy

Jak cię widzą, tak Cię oceniają. Otrzymasz piękną stronę zgodną z aktualnymi trendami, dzięki czemu poprawisz swój wizerunek u każdego co ją odwiedzi.

Programujemy

w Python

Jest to wszechstronne narzędzie używana na całym świecie, dające olbrzymie możliwości. Od gier i aplikacji, przez zastosowania naukowe aż po strony, które codziennie przeglądają miliony użytkowników.

Każdy z nas styka się z nim na co dzień, używając na przykład z YouTube, Google, Instagram lub Spotify.

Obsługujemy Wordpress i WIX

Budujemy witryny na sprawdzonych systemach, jak Wordpress i Wix. Są to świetne narzędzia do rozpoczęcia e-commerce i promocji biznesu.

MOŻLIWOŚCI

STRONA INTERNETOWA

Zaprezentuj swoją markę poprzez dostosowaną do Twoich potrzeb stronę z dowolną funkcjonalnością.

SKLEP INTERNETOWY

Przekonaj do swoich produktów i zarządzaj sprzedażą dzięki sklepowi stworzonemu pod potrzeby Twoje i twoich klientów.

INTEGRACJA SYSTEMOWA

Zintegruj swoją stronę z najważniejszymi elementami firmy takimi jak księgowość, terminarz, magazyn i recepcja.

APLIKACJE

Uzyskaj stworzoną specjalnie dla Ciebie aplikację, która ułatwi pracę na urządzeniach mobilnych i stacjonarnych.

+48 791 33 70 66

  • Biały Facebook Ikona
  • Biały YouTube Ikona

Znajdź nas i bądź na bieżąco

© 2021. Rek House. All rights reserved.