PROMOCJA
WWW

Nie szukaj klientów. Niech oni znajdą Ciebie.

Twoi potencjalni klienci ciągle Ciebie szukają. Nie zmarnuj tej szansy. Daj się im znaleźć dzięki SEO i SEM, które doprowadzą ich prosto do Twojej strony. Jednocześnie Analytics dostarczy mnóstwo informacji o aktualnych trendach i ich prognozy, a sieć reklam displayowych nie pozwoli zapomnieć o Twojej firmie.

pod_google_rek_house.png

SEO

Search Engine Optimalization

Jak cię wyszukają, tak Cię widzą.

Twoi klienci ciągle szukają usług i produktów, które oferujesz. Ważne, żeby znaleźli je właśnie u Ciebie. Dzięki optymalizacji SEO to Twoja witryna im się wyświetli, kiedy wpiszą zapytanie związane z twoją firmą w wyszukiwarkę. I to twoją stronę wybiorą, szukając rozwiązania.

 

Optymalizację SEO Twojej witryny uzyskujemy w Rek House poprzez analizę słów kluczowych, odpowiednią budowę treści, link building, aktualizacje zgodne z aktualnymi trendami i opis multimediów przyjazny dla Google. 

sem_rekhouse.png

SEM

Search Engine Marketing

Zostaw konkurencję w tyle.

Przebij konkurencje w wyszukiwarce używając reklam SEM. To właśnie dzięki nim oferta Twojej firmy pojawi się na samym początku wyników wyszukiwania i przebije konkurencję.

Dzięki systemowi PPC (Pay per click) zapłacisz dopiero wtedy, kiedy zainteresowany klient wejdzie na Twoją stronę. A jeżeli oferta i
strona jest dobra, to już bardzo blisko do udanej sprzedaży. 

Optymalizacja SEO i SEM wykonywana przez agencję marketingową Rek House
Tr%C3%B3jk%C4%85t%20%C5%BC%C3%B3%C5%82ty
Tr%C3%B3jk%C4%85t%20niebieski%20ca%C5%82
Tr%C3%B3jk%C4%85t%20niebieski%20ca%C5%82

Google Display Network

Sieć reklam displayowych Google nie pozwoli zapomnieć użytkownikom o Twojej firmie. Nieważne, jakie strony będą odwiedzać. Dzięki temu możesz prowadzić ich prosto do swojej witryny z każdego zakątku internetu. 

Uproszczona grafika z google display ads

Google

Analytics

Analityka pozwala poznać zachowanie klienta, aby jeszcze lepiej dopasować się do jego potrzeb. Dzięki temu podejmiesz trafne decyzje  na każdym etapie sprzedaży.

Pozycjonowanie stron i strategia Google analytics Rek House.