PROMOCJA
WWW

Nie szukaj klientów. Niech oni znajdą Ciebie.

Twoi potencjalni klienci ciągle Ciebie szukają. Nie zmarnuj tej szansy. Daj się im znaleźć dzięki SEO i SEM, które doprowadzą ich prosto do Twojej strony. Jednocześnie Analytics dostarczy mnóstwo informacji o aktualnych trendach i ich prognozy, a sieć reklam displayowych nie pozwoli zapomnieć o Twojej firmie.

SEO

Search Engine Optimalization

Jak cię wyszukają, tak Cię widzą.

Twoi klienci ciągle szukają usług i produktów, które oferujesz. Ważne, żeby znaleźli je właśnie u Ciebie. Dzięki optymalizacji SEO to Twoja witryna im się wyświetli, kiedy wpiszą zapytanie związane z twoją firmą w wyszukiwarkę. I to twoją stronę wybiorą, szukając rozwiązania.

 

Optymalizację SEO Twojej witryny uzyskujemy w Rek House poprzez analizę słów kluczowych, odpowiednią budowę treści, link building, aktualizacje zgodne z aktualnymi trendami i opis multimediów przyjazny dla Google. 

SEM

Search Engine Marketing

Zostaw konkurencję w tyle.

Przebij konkurencje w wyszukiwarce używając reklam SEM. To właśnie dzięki nim oferta Twojej firmy pojawi się na samym początku wyników wyszukiwania i przebije konkurencję.

Dzięki systemowi PPC (Pay per click) zapłacisz dopiero wtedy, kiedy zainteresowany klient wejdzie na Twoją stronę. A jeżeli oferta i
strona jest dobra, to już bardzo blisko do udanej sprzedaży. 

Google Display Network

Sieć reklam displayowych Google nie pozwoli zapomnieć użytkownikom o Twojej firmie. Nieważne, jakie strony będą odwiedzać. Dzięki temu możesz prowadzić ich prosto do swojej witryny z każdego zakątku internetu. 

Google

Analytics

Analityka pozwala poznać zachowanie klienta, aby jeszcze lepiej dopasować się do jego potrzeb. Dzięki temu podejmiesz trafne decyzje  na każdym etapie sprzedaży.

Home      Baza wiedzy     Portfolio     Strony www     Social Media     Multimedia     O nas     Kontakt

+48 791 33 70 66

+48 725 80 36 19

  • Biały Facebook Ikona
  • Biały YouTube Ikona
  • Biały Instagram Ikona

Znajdź nas i bądź na bieżąco

© 2020. Rek House. All rights reserved.