Social Media

Opowiemy o tobie. Skutecznie.

Media społecznościowe to podstawa dzisiejszej komunikacji. I potężne narzędzia dla biznesu.

Atrakcyjny fanpage buduje społeczność, kampanie reklamowe umożliwiają precyzyjne znalezienie klientów zaś analiza danych pozwala podejmować lepsze decyzje. Z takim pakietem stworzysz jeszcze lepszą firmę.

RH1_2530.jpg

Prowadzenie fanpage

Długofalowa relacja.

Dzięki Social Mediom dowiedzą się o Twojej firmie tysiące ludzi, których w żaden inny sposób byś nie poznał. Opowiemy im o Tobie w sposób, który przekona ich i pozwoli zdobyć zaufanie do marki. Stworzysz ze swoimi klientami więź, która będzie fundamentem relacji i pozwoli ich jeszcze lepiej poznać.

Public relations

Zdrowe relacje. Bez zgrzytów.

Prowadzenie komunikacji z klientami wiąże się czasami z sytuacjami z których tylko doświadczenie pozwoli wyjść obronną ręką. Dlatego w razie problemów możesz liczyć na pełne wsparcie. 

Nawet w największym pożarze. 

Czas podbić świat

Umów się z nami na spotkanie i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

Otrzymasz indywidualny plan z dokładnym wytłumaczeniem co, po co i za ile.

Napisz już teraz na
contact@rekhouse.pl lub zadzwoń pod 791-33-70-66.

Konsultacja jest darmowa i niezobowiązująca. 

Niczym nie ryzykujesz. Możesz tylko zyskać.

FAQ

Dlaczego samemu nie mogę prowadzić fanpage?


Możesz! I wielu osobom wychodzi to świetnie. Jednak dzisiejsze Social Media to skomplikowana dżungla i aby się w niej odnaleźć potrzeba mnóstwo pracy, strategii, wiedzy a co najważniejsze - czasu. Wielokrotnie bardziej się opłaca skupić na swojej pracy a działania w social media oddelegować do specjalistów.
Jak wygląda współpraca z Rek House przy prowadzeniu Social Mediów?


Jeżeli już posiadasz fanpage, zaczynamy od jego audytu. Analizujemy odbiorców, zasięgi i możliwości. Następnie ustalamy KPI i strategie. Otrzymasz indywidualnie przygotowany plan działań z dokładnym wytłumaczeniem co, kiedy i po co. Następnie Twój fanpage otrzyma opiekuna do którego możesz się zgłosić z każdą wątpliwością i uwagami. A co najważniejsze, co miesiąc otrzymasz raport z jasno wykazanymi efektami naszych działań.
Jak rozliczymy swoją współpracę?


Forma rozliczenia zależy od zakresu pracy i założonych celów. Każdy fanpage wymaga indywidualnego podejścia i powinna to być naprawdę usługa szyta na miarę. Dlatego zapraszamy do kontaktu z nami i darmowego audytu oraz wyceny. Jeżeli Ciebie to przekona - super! Jeżeli nie - zyskasz bezpłatnie cenne informacje, czyli też super!

Home      Baza wiedzy     Portfolio     Strony www     Social Media     Multimedia     O nas     Kontakt

+48 791 33 70 66

+48 725 80 36 19

  • Biały Facebook Ikona
  • Biały YouTube Ikona
  • Biały Instagram Ikona

Znajdź nas i bądź na bieżąco

© 2020. Rek House. All rights reserved.