Social Media

Opowiedz o sobie. Skutecznie.

Media społecznościowe to podstawa dzisiejszej komunikacji. I potężne narzędzia dla biznesu.

Atrakcyjny fanpage buduje społeczność, kampanie reklamowe umożliwiają precyzyjne znalezienie klientów zaś analiza danych pozwala podejmować lepsze decyzje. Z takim pakietem stworzysz jeszcze lepszą firmę.

RH1_2530.jpg

zyskaj Skuteczny fanpage

Stwórz długofalową relację.

Dzięki mediom społecznościowym dowiedzą się o Twojej firmie tysiące ludzi, których w żaden inny sposób byś nie poznał. Pozwól nam poprowadzić swój profil, a opowiemy im o Tobie w sposób, który przekona ich i pozwoli zdobyć zaufanie do marki.

 

Stworzysz dzięki temu ze swoimi klientami więź, która będzie fundamentem relacji i pozwoli ich jeszcze lepiej poznać.

Tr%C3%83%C2%B3jk%C3%84%C2%85t_niebieski_
Trójkąt żółty cały.png

Zadbaj o Public relations

Zdrowe relacje. Bez zgrzytów.

Prowadzenie komunikacji z klientami wiąże się czasami z sytuacjami z których tylko doświadczenie pozwoli wyjść obronną ręką. Dlatego w razie problemów możesz liczyć na pełne wsparcie. 

Nawet w największym pożarze. 

Agencja reklamowa pozycjonowanie strony SEO SEM film promocyjny strona www
Trójkąt czarny linie.png

Spytaj.  Śmiało!

Dzieli Cię tylko kliknięcie. 

Opowiedz nam o swoim biznesie i otrzymaj całkowicie darmową konsultację. Niczym nie ryzykujesz. Możesz tylko zyskać.

Trójkąt niebieski cały.png

FAQ

Dlaczego samemu nie mogę prowadzić fanpage?


Możesz! I wielu osobom wychodzi to świetnie. Jednak dzisiejsze Social Media to skomplikowana dżungla i aby się w niej odnaleźć potrzeba mnóstwo pracy, strategii, wiedzy a co najważniejsze - czasu. Wielokrotnie bardziej się opłaca skupić na swojej pracy a działania w social media oddelegować do specjalistów.
Jak wygląda współpraca z Rek House przy prowadzeniu Social Mediów?


Jeżeli już posiadasz fanpage, zaczynamy od jego audytu. Analizujemy odbiorców, zasięgi i możliwości. Następnie ustalamy KPI i strategie. Otrzymasz indywidualnie przygotowany plan działań z dokładnym wytłumaczeniem co, kiedy i po co. Następnie Twój fanpage otrzyma opiekuna do którego możesz się zgłosić z każdą wątpliwością i uwagami. A co najważniejsze, co miesiąc otrzymasz raport z jasno wykazanymi efektami naszych działań.
Jak rozliczymy swoją współpracę?


Forma rozliczenia zależy od zakresu pracy i założonych celów. Każdy fanpage wymaga indywidualnego podejścia i powinna to być naprawdę usługa szyta na miarę. Dlatego zapraszamy do kontaktu z nami i darmowego audytu oraz wyceny. Jeżeli Ciebie to przekona - super! Jeżeli nie - zyskasz bezpłatnie cenne informacje, czyli też super!