O NAS

Rek House to my.

Rek House powstało w prostym celu: dawania wartościowego i wszechstronnego marketingu w jednym miejscu, jednocześnie sprawiając, że prowadzenie firmy będzie dla Ciebie przyjemnością.


Wielu naszych znajomych prowadzących biznesy chciało zaistnieć w internecie i się reklamować, jednak nie wiedzieli jak. Miesiącami próbowali nauczyć się nowych umiejętności - tworzenia stron internetowych, kręcenia filmów, robienia zdjęć i grafik, pisania treści, a także reklamowania się w internecie. Czasem korzystali z usług odrębnych firm, czasem sami próbowali swoich sił. Ich działania, choć prawdziwe i szczere, nie przynosiły zamierzonych efektów. Tracili wiele czasu, pieniędzy, a ich starania dostarczały przede wszystkim mnóstwo nerwów i złości.

image_6483441.JPG

Byliśmy zdumieni jak trudno znaleźć firmę, która łączy wszystkie potrzebne narzędzia do stworzenia marki, rozumie ludzi i scala to z wiedzą marketingową. Okazało się, że można albo stworzyć logo, albo wypuścić reklamę na Facebooku. Jednak brakuje firm, które podeszły by do tematu odpowiednio szeroko, aby zrobić to wszystko tylko u nich.

 

Zbudowaliśmy Rek House, aby stworzyć takie miejsce.

 

Wychodząc ponad to co znane, skupiając specjalistów i słuchając problemów klientów, dajemy przemyślany, odpowiednio zaplanowany marketing w jednym miejscu. 

 

Wierzymy, że każda firma zasługuje na dobry marketing. A tworzenie marki powinno być ekscytujące i przyjemne. Dlatego pomagamy ludziom takim jak Ty, działać w internecie. Jeśli nie wiesz od czego zacząć, to napisz do nas.

Ania

image_6483441 (1).JPG

KubA

image_6483441 (2).JPG
Trójkąt czarny linie.png
Trójkąt niebieski cały.png