RH1_5500c3.jpg

ZDOBĄDŹ
Więcej

Przekonajmy klientów do Twojej firmy,
produktów i marki. Wspólnie.

Wybrali nas

Wspieramy zarówno światowe marki, jak i lokalne firmy.

Logo Motel One na stronie Rek House.
Logo Enea na stronie Rek House.
Logo Artis na stronie Rek House
Logo sklepu odzieżowego Primark na stronie Rek House
Logo Warsaw Security Forum na stronie Rek House
Logo Korporacja KGL na stronie Rek House.
Logo Perfect Gym na stronie Rek House
Logo Edunation na stronie Rek House.
Logo Evereth na stronie Rek House.
Logo Kancelaria Rady Ministrów Kancelaria Prezesa Rady Ministrów KPRM Kancelaria Premiera na stronie Rek House.
Logo Microstrategy na stronie Rek House.
Logo Instytut Ochrony Środowiska na stronie Rek House.
Logo Muzeum Sił Powietrznych na stronie Rek House
Logo Fundacja Sukcesu Pisanego Szminką na stronie Rek House.

zyskasz

Skuteczną stronę

Zachwycający fundament.

Uzyskaj piękną stronę lub sklep w technologii Python z niekończącymi się możliwościami. A jeżeli potrzebujesz czegoś prostego, pomożemy dobrać sprawdzone rozwiązania jak Wordpress lub Wix.

Grafika z internetową stroną www

POzycję w Google

Nie szukaj klientów. 

Niech oni znajdą Ciebie dzięki SEO i SEM.  Jednocześnie Analytics dostarczy Ci mnóstwo informacji o trendach, a sieć reklam displayowych nie pozwoli zapomnieć o Twojej firmie.

Przeglądarka Google wyświetlana na telefonie Iphone

Promocję w
Social Media

Komunikacja to relacja.

Zbuduj społeczność atrakcyjnym fanpagem, traf reklamami precyzyjnie w gusta klientów i poznaj ich jeszcze lepiej dzięki analizie zachowań.

Grafika o reklamie i promocji w social mediach

Piękne
Multimedia

Bo oprawa ma znaczenie.

Pokaż się światu z najlepszej strony używając filmów, zdjęć, animacji i grafiki. Wszystko zgodne z aktualnymi trendami, identyfikacją i strategią. 

Iphone wyświetla film na youtube

Dodatkowo

otrzymasz

Pomysł na kreację marki, brand

Kreacje marki

Przemyślany start.

Pomożemy Ci zbudować markę od zera - od stworzenia nazwy i logo, aż po strategie, system sprzedaży i materiały promocyjne.

Pomysł na strategię rozwoju marketingową

StrategiĘ

rozwoju

Plan na sukces.

Rozwiń strategię na swoją firmę, która poprowadzi Cię w przyszłość.

Kontsultacja pomoc rozmowa audyt marketingowy seo strony www i firmy

Konsultacje

Czasem z boku widać więcej.

Przedstaw nam swoją firmę, a my znajdziemy możliwości na rozwój. Poświęciliśmy lata na badanie tego, co ludzie kupują i dlaczego. Znajdźmy razem szansę, która innym umyka. Stwórzmy wspólnie rozwiązania, których inni nie mają.

Agencja marketingowa pracuje nad tworzy plan marketingowy strategię

Podbij rynek.  Śmiało!

Dzieli Cię tylko kliknięcie. 

Opowiedz nam o swoim biznesie i otrzymaj całkowicie darmową konsultację. Niczym nie ryzykujesz. Możesz tylko zyskać.

Napisali o nas

Kontakt do agencji marketingowej

FAQ

Czym się zajmuje agencja marketingowa Rek House?


Pomagamy naszym klientom oferować jeszcze lepsze usługi i przekonujemy do nich jak najwięcej klientów. Po przeprowadzeniu audytu firmy i oferty pod kątem marketingowym promujemy ją za pomocą: - Prowadzenia fanpage i kampanii reklamowych na portalach Facebook, Instagram i Linkedin. - Tworzenia stron internetowych w technologii Python, Wordpress i WIX. - Pozycjonowaniu stron internetowych w Google za pomocą działań SEO i SEM. - Tworzenia reklam video, zdjęć i projektowaniu graficznym w naszym studio. Specjalizujemy się w marketingu internetowym, ponieważ patrzymy w przyszłość. Jednocześnie każde działanie opieramy o solidne podstawy z zakresu psychologii, co pozwala nam zainteresować a następnie przekonać klientów.
Czy warto korzystać z usług agencji marketingowej?


Zasada jest prosta - na promowaniu Twojej marki masz zaróbić Ty i agencja. Nieważne na jakim etapie jest Twoja firma, skorzystanie z usług dobrej agencji marketingowej zawsze daje korzyści. Konkurencja na rynku jest silna i reklama na wysokim poziomie pozwala się przebić. Korzystając z usług agencji marketingowej zyskujesz ogromną przewagę nad firmami, które tego nie robią. Możesz też skutecznie konkurować z firmami, które już tak działają.
Czym jest e-marketing i agencja marketingowa digital?


E-marketing i digital marketing oznacza to samo - reklamę w internecie. Według wszystkich prognoz będzie on tylko rósł w siłę i zajmował miejsce tradycyjnej reklamy. Facebook i Google to obecnie największe platformy reklamowe na świecie i nie nie wskazuje, żeby to miało się zmienić.
Kiedy zobaczę efekty pracy agencji marketingowej?


Marketing to tak naprawdę praca nad świadomością i opinią ludzi - a ona nie zmienia się z dnia na dzień. Każde działanie marketingowe musi być zaplanowane na parę miesięcy w przód, aby przynieść realne efekty. Rozumiemy, że może być niełatwo zaufać agencji marketingowej na taki okres czasu. Dlatego w Rek House dostajesz pełen dostęp do raportów z naszych działań i ich omówienie. Chcemy z tobą współpracować nad osiągnięciem wyników, a nie tylko podpisać umowę.
Na czym opieramy swoje działania?


Swoje działania opieramy na najlepszej wiedzy z dziedziny marketingu, psychologii, produkcji www i multimediów. Nasi specjaliści pracowali z największymi firmami w kraju, zyskując nieporównywalne z niczym doświadczenie. Posiadamy doświadczenie w systemach Facebook, Linkedin, Instagram, Google i YouTube. Jednocześnie cały czas się kształcimy, aby być na bieżąco z trendami i oferować usługi najwyższej jakości.
Gdzie świadczymy swoje usługi?


Posiadamy biuro w Warszawie, ale charakter naszej pracy umożliwia nam świadczenie usług na cały świat. Lokalizacja w dowolnej części Polski nie jest żadnym problemem przy współpracy. Biegle władamy językiem angielskim, dzięki czemu pracowaliśmy z sukcesem w takich krajach jak Niemcy, Bruksela, Tajlandia, Rosja i Litwa.
Własny dział marketingu czy zewnętrzna agencja?


Zewnętrzna agencja marketingowa daje Ci łatwy dostęp do korzyści, których wytworzenie wewnątrz własnej firmy wymaga dużych nakładów finansowych. Dopiero wysokiej klasy specjaliści są w stanie przynieść pożądane efekty. Ponieważ są dobrzy w tym co robią, ich zarobki mocno przekraczają średnią krajową pensji. W Rek House nad twoim wizerunkiem będą pracować: - Specjalista ds. marketingu - Specjalista ds. SEO i SEM - Copywriter - Grafik - UX Designer - Programista WWW - Fotograf - Reżyser - Scenarzysta - Operator kamery - Realizator dźwięku - Realizator światła - Montażysta filmowy - Animator Powyższa lista to podstawowa ekipa przy standardowym zakresie usług. Na stworzenie takiego działu stać dopiero bardzo duże firmy, a i tak wtedy jest to często nieopłacalne z punktu widzenia finansowego. Z drugiej strony, niskobudżetowe tworzenie działu marketingu w firmie może przynieść opłakane skutki. Wielokrotnie naprawialiśmy błędy popełnione przez tzw. "specjalistę ds. marketingu" którym była przypadkowa i nieprzygotowana do tego osoba - w dodatku nisko opłacana. Taka osoba swoimi działaniami naraża firmę na duże straty finansowe i niweczy pracę wielu innych działów.
Jak się kształtują ceny za usługi?


W Rek House zapewniamy elastyczny cennik, dzięki czemu rozwiniesz firmę na każdym etapie, nawet najmniejszym. Zdarzało się już, że klienci wybierali u nas bardziej rozbudowane usługi, na które zarobili dzięki współpracy z nami. Napisz do nas ze swoim problemem, a my szybko wycenimy jego rozwiązanie.
Dlaczego marketing w internecie to przyszłość?


- Pozwala w pełni personalizować reklamy pod zainteresowania konsumenta. - Daje dostęp do niespotykanych nigdzie indziej danych dotyczących zachowań klienta. - Umożliwia momentalną komunikację, czyli tak zwany real-time marketing. - Jest skuteczniejszy i tańszy od tradycyjnej reklamy. Dowiedz się więcej.