v3nagłowek_rh.png

VIDEO DLA
KAŻDEJ MARKI

Zespoły marketingowe często nie mogą znaleźć wspólnego języka z filmowcami, a produkcja bywa skomplikowana i pracochłonna. 

Dlatego w Rek House połączyliśmy inteligencję filmową, kompetencje marketingowe i doświadczenie biznesowe z dopracowanym i łatwym procesem produkcji, który jest przystępny dla każdego. 

Dzięki temu nasi klienci otrzymują skuteczne video, które realizuje ich cele, a jednocześnie nie marnują energii i mają więcej czasu na swoje inne obowiązki.

Video, które działa

Zespół Rek House łączy kompetencje filmowe, biznesowe i marketingowe. Twój film będzie atrakcyjny wizualnie, z wciągającym montażem i precyzyjnym dźwiękiem. Co jednak ważniejsze, będzie też skuteczny.

strategia_rh_ikona.png

Szeroki zakres produkcji i budżetów

Specjalizujemy się w formatach internetowych. Tworzymy reklamy, filmy promocyjne, produktowe, szkoleniowe, case study, relacje z wydarzeń, streamy, animacje i pod performance marketing. Potrzebujesz czegoś innego? Żaden problem. Po prostu spytaj.

seo_rh_ikona.png

Marketing w każdym scenariuszu

Doskonale rozumiemy digital marketing - Twoje cele, potrzeby i problemy. 

Nasz zespół spędził lata pracując w branży i jest zapraszany na konferencje jako eksperci. Dzięki temu w każdą produkcję umiemy wpleść techniki marketingowe tak, aby nasi klienci osiągali swoje cele biznesowe.

video_Rh_ikony.png

Doświadczenie i inicjatywa

Pracując z nami możesz czuć się pewnie. Wyprodukowaliśmy setki filmów zarówno dla małych firm, jak i gigantów takich jak Adidas, Bacardi, Reebok, Primark, IKEA, Xiaomi czy Samsung. Szybko rozwiązujemy problemy produkcyjne, kreatywnie wykorzystujemy ograniczenia i zawsze wyciągamy maksimum z budżetu.

RH1_2683
RH1_2683

press to zoom
RH1_2683
RH1_2683

press to zoom
1/1
trójkąt_czarny_obrys.png
IMG_8450.jpg

Jacek Sienkiewicz

Lider zespołu Kwiat Jabłoni

Polecam polecam polecam! Doskonała współpraca, wszystko na czas i w przyjemnej atmosferze. Rek House nagrał dla nas - dla Kwiatu Jabłoni - live session do utworu Dzień dobry i wyszło wspaniale. Efekty można zobaczyć na yt.

1568660055842.jpg

Lewis Stowe

Marketing director w Perfect Gym

Jakub and Anna were very communicative throughout the entire process, helping us define the scope of the project and adapting to the changes in the scope that were introduced. The film crew that came were helpful and professional. The edit was collaborative and I was able to rely on their expertise to produce a great, professional-looking film.

77065020_107047014106647_265173922259927

Aleksandra Woźniak

Organizatorka Styk Sztuk

Dzięki nim uzyskałam świetnie uchwycone, wysokiej jakości materiały filmowe oraz zdjęciowe z wydarzeń. Polecam tę firmę gorąco - traktują klientów jednostkowo, a powierzone zadania wykonują z dużą dozą wyczucia i kreatywności. Można na nich polegać!

25311358_741784936027349_754066359295497

Anna Popławska

Founder Edunation

Świetna jakość i wideo i obrazu. Jestem bardzo zadowolona z każdej wspólnej realizacji!

Opinie naszych klientów

trójkąt_niebieski_obrys.png
RH1_5755
RH1_5755

press to zoom
RH1_5755
RH1_5755

press to zoom
1/1

Bezproblemowa współpraca

Nasz proces produkcji ściągnie z Twoich barków wiele problemów. Przez lata dopracowaliśmy go tak, że jest prosty i transparentny dla każdego - nawet dla kogoś, kto nigdy nie robił video.

strategia_rh_ikona.png

Terminowość i odpowiedzialność

Szybko określamy terminy realizacji projektów i się ich trzymamy. Klarownie komunikujemy postęp prac, a każdy etap jest transparentnie rozpisany. Dzięki temu zawsze wiesz na czym stoisz, na co i dlaczego zostanie wydana każda Twoja złotówka i unikniesz nieprzyjemnych niespodzianek.

seo_rh_ikona.png

Pełne wsparcie i edukacja

Wspieramy naszych klientów swoją wiedzą i doświadczeniem. Na początku współpracy otrzymasz e-booka i kurs video, który pomoże Ci zrozumieć produkcję video. Dodatkowo Twój projekt będzie miał przydzielonego Project Managera. Pokieruje on całym procesem produkcji i wytłumaczy wszystkie zawiłości - a ty będziesz mieć więcej czasu dla siebie.

video_Rh_ikony.png

Działamy międzynarodowo

Produkowaliśmy z sukcesem filmy w Polsce, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Rosji, Niemczech, na Litwie i w Tajlandii. Doskonale odnajdujemy się w międzynarodowych zespołach i płynnie mówimy po angielsku. Jesteśmy mobilni i przygotowani na pracę w dowolnym kraje na świecie.

Portfolio

To tylko mały wycinek. Poznaj pełne portfolio klikając tutaj.