Google

Google to główne źródło informacji dla miliardów ludzi. Co ważniejsze - jest to też pierwsze miejsce, gdzie szukają usług i produktów, które chcą kupić. 

 

Dlatego nie pytaj, czy twoja firma powinna dbać o swoje miejsce w wyszukiwarce. Pytaj, jak to robić dobrze.

pod_google_rek_house.png

SEO

Search Engine Optimalization

Twoi klienci ciągle szukają usług i produktów, które oferujesz. Ważne, żeby znaleźli je właśnie u Ciebie. Dzięki optymalizacji SEO to Twoja witryna im się wyświetli, kiedy wpiszą zapytanie związane z twoją firmą w wyszukiwarkę. I to twoją usługę wybiorą, szukając rozwiązania.

 

Optymalizację SEO Twojej witryny uzyskamy w Rek House poprzez analizę słów kluczowych, odpowiednią budowę treści, link building, aktualizacje zgodne z aktualnymi trendami i opis multimediów przyjazny dla Google. 

sem_rekhouse.png

SEM

Search Engine Marketing

Przebij konkurencje w wyszukiwarce używając reklam SEM. To właśnie dzięki nim oferta Twojej firmy pojawi się na samym początku wyników wyszukiwania i przebije konkurencję.

Dzięki systemowi PPC (Pay per click) zapłacisz dopiero wtedy, kiedy zainteresowany klient wejdzie na Twoją stronę. A jeżeli oferta i strona jest dobra, to już bardzo blisko do udanej sprzedaży. 

Tr%C3%B3jk%C4%85t%20czarny%20linie_edite
Trójkąt niebieski cały.png

Google Display Network

Sieć reklam displayowych Google nie pozwoli zapomnieć użytkownikom o Twojej firmie. Nieważne, jakie strony będą odwiedzać. Dzięki temu możesz prowadzić ich prosto do swojej witryny z każdego zakątku internetu.

Google

Analytics

Analityka pozwala poznać zachowanie klienta, aby jeszcze lepiej dopasować się do jego potrzeb. Otrzymasz od nas  raporty, dzięki temu podejmiesz trafne decyzje na każdym etapie sprzedaży.

Google Display Network Rek House.png
Google SEM SEO Rek House.jpg
Google Analytics Rek House.png
Tr%C3%B3jk%C4%85t%20niebieski%20ca%C5%82
Tr%C3%B3jk%C4%85t%20%C5%BC%C3%B3%C5%82ty
Tr%C3%B3jk%C4%85t%20niebieski%20ca%C5%82