EVenty w

Muzeum Sił POwietrznych

Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie wybrało Rek House do kompleksowej obsługi eventów organizowanych przez tą instytucję.

Naszą pierwszą współpracą było obsłużenie
Noc Muzeów 2018

Do naszych zadań należało zapewnienie sceny z nagłośnieniem i oświetleniem dla występujących zespołów, w tym Miron Nalepa Band. Odpowiadaliśmy także za oświetlenie eksponatów, w tym 17 samolotów.

Przy tej okazji, Rek House przekazało do zbiorów Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie
wyjątkowy afisz z 1960 roku.

1/1

Nasza praca została wysoko oceniona, co potwierdziły referencje "Według naszej opinii, firma Rek House należy do wiodących w Polsce w zakresie usług nagłośnienia i oświetlenia."

Zdobyte zaufanie pozwoliło nam realizować następne eventy. Pomijając mniejsze koncerty, warto wspomnieć Noc Muzeów 2019.

 

 Zapewniliśmy piętrowa scenę zgodną z wymogami Reprezentacyjnego Zespołu Wojska Polskiego i ponownie odpowiadaliśmy za oświetlenie eksponatów na terenie Muzeum.

1/1

Good Morning Dęblin to trzydniowa rekonstrukcja historyczna, w trakcie której odpowiadaliśmy za nagłośnienie terenu imprezy o powierzchni 100.000m2.

Zajmowaliśmy się także obsługą sceny, na której występowali artyści z
Progress Event i miały miejsce przemowy oraz prezentacje grup rekonstrukcyjnych.

Na wieczór przygotowaliśmy klubowe after party na 300 rekonstruktorów, w których obsłużyliśmy DJ-a i zapewniliśmy system oświetleniowy.

1/1

+48 791 33 70 66

  • Biały Facebook Ikona
  • Biały YouTube Ikona

Znajdź nas i bądź na bieżąco

© 2021. Rek House. All rights reserved.