perfect_gym_okladka_portfolio.png

Perfect Gym

Od 2017 roku odpowiadamy za materiały video dla firmy Perfect Gym.

 

Poniżej przedstawiamy niektóre przykłady.
 

Zakres Działań

Do naszych zadań za każdym razem należało:

  • opracowanie koncepcji wspólnie z działem marketingu Perfect Gym.

  • przygotowanie i zaplanowanie planów zdjęciowych. Miały one miejsce głównie w Polsce, ale też w Rosji, Niemczech, Tajlandii i na Litwie.

  • nagranie materiałów filmowych.

  • montaż i postprodukcja. 

Reklamy

Sednem działalności Perfect Gym jest zapewnianie systemów IT dla klubów fitness. Dlatego też kluczowe jest, aby przystępnie wytłumaczyć nowe funkcje potencjalnym klientom. Ponieważ firma działa międzynarodowo, doskonałym sposobem na to są filmy typu explainer.

 

Jednocześnie Perfect Gym często wychodzi poza trzon swojej działalności, organizując szkolenia. One także wymagają promocji. Wtedy doskonale sprawdzają się reklamy, na których wypowiadają się prelegenci.

Każda z powyższych działań było promowana poprzez filmy wykonane przez Rek House. W celu wykorzystywaliśmy ujęcia z targów lub biura - a w czasach lockdownu, spowodowanego COVID-19, ujęcia typu stock.

Case study

Perfect Gym chciało opowiadać o swoich współpracach i sukcesach na rynku międzynarodowym.

W tym celu odwiedziliśmy na początku Moskwę, gdzie zrealizowaliśmy filmy w klubach 5 ConceptCrocusEncore, Lomov i Sekstia. Dzięki kilkudniowej wizycie w rosyjskiej stolicy mieliśmy także czas na wykonanie filmu market show case.

W następnej kolejności wyprodukowaliśmy film w Wilnie, gdzie zaprezentowaliśmy rozwiązania Perfect Gym używane w największej sieci klubów fitness w regionie, czyli Lemon Gym. Wypowiedział się dla nas CEO sieci, Vidmantas Siugzdinis.

Prezentację produktów Perfect Gym zakończyliśmy w Bangkoku, gdzie stworzyliśmy film prezentujący ich produkty w sieci Fitness24Seven.

Zapytaj o

Film Dla siebie

Autorzy

sukcesu

Obserwujemy.
Projektujemy.
Wdrażamy.

Dlaczego my? Ponieważ nasz zespół to ludzie pełni pomysłów, z gromnym doświadczeniem i pasją do działania. Lubimy różnorodność, a trudne zadania to dla nas wyzwania. 

RH1_5171-Edit.jpg

CEO & Marketing Specialist 

Jakub Gołębiowski

Doświadczony w budowaniu i zarządzaniu zespołami zajmującymi się tworzeniem marki, marketingiem internetowym, eventami, produkcją filmową i stronami internetowymi.

RH1_4775-Edit-Edit.jpg

Specjalizuje się w holistycznym podejściu do marek pod kątem wizualnym. Zarządza zespołami odpowiedzialnymi za identyfikację graficzną, produkcję fotograficzną, filmową, graficzną i animacyjną.

Ania

REk

Co-Founder & Art Director