aurex_mockup_1.png

Aurex LPG

Aurex LPG to polska firma działająca w branży paliwowej z ponad 25 letnim stażem. Zostaliśmy wybrani jako twórcy nowej strony internetowej dla tej marki.

Zakres Działań

Do naszych zadań należało wykonanie:
 

  • koncepcji UX i projektu graficznego strony, które będą zgodne z charakterem oferty, profilem klienta i obowiązującymi trendami w branży

  • przygotowanie strony w wersji polskiej, angielskiej i rosyjskiej

  • opracowanie zdjęć i filmów produktowych, które są elementami strony

  • zaprogramowanie strony w technologii Python

  • audyt SEO i opracowanie strona zgodnie zgodnie z nim

1/3

Zdjęcia I FILMY

Aby posiadać najwyższej jakości materiały dotyczące obecnej działalności firmy, wykonaliśmy sesję zdjęciową, a także nakręciliśmy dronem filmy video. Dzięki temu pozyskaliśmy materiały, które stały się elementem strony.

Zapytaj o

STRONĘ Dla siebie

Autorzy

sukcesu

RH1_5171-Edit.jpg

CEO & Marketing Specialist 

Jakub Gołębiowski

Doświadczony w budowaniu i zarządzaniu zespołami zajmującymi się tworzeniem marki, marketingiem internetowym, eventami, produkcją filmową i stronami internetowymi.

RH1_4775-Edit-Edit.jpg

Specjalizuje się w holistycznym podejściu do marek pod kątem wizualnym. Zarządza zespołami odpowiedzialnymi za identyfikację graficzną, produkcję fotograficzną, filmową, graficzną i animacyjną.

Ania

REk

Co-Founder & Art Director

RH1_4969-Edit.jpg

Zaangażowany w tworzenie takich stron internetowych jak Mbank, Vienna Life, Uniqa, Envelo Bank, Bank Pocztowy, PKP i projektów dla klientów indywidualnych.

marcin

drobnik

Programista i webmaster