Wykłady online.png

Academia

Nautica

Academia Nautica to jedna z najbardziej utytułowanych szkół żeglarskich i motorowodnych w Polsce. Od 1986 roku wyszkolili z sukcesem dziesiątki tysięcy absolwentów i obecnie uczą największą ilość kursantów w Polsce. Świadczą usługi także dla instytucji i służb państwowych, w tym tych najbardziej wymagających.

Zakres Działań

  • Stworzenie koncepcji filmu

  • Napisanie scenariusza

  • Nagranie materiałów filmowych

  • Nagranie lektorów czyli w tym wypadku trenerów

  • Montaż filmów

  • Postprodukcja filmów

Strategia i Logotyp

Dzięki analizie docelowej grupy klientów oraz konkurencji na rynku stworzyliśmy strategię dla marki, dzięki której ma szansę przejąć dla siebie niezagospodarowaną niszę. Na podstawie strategii opracowaliśmy nowy logotyp oraz założenia identyfikacji, komunikacji, promocji i oferty.

 

Przy tworzeniu logotypu braliśmy pod uwagę założenia strategiczne na najbliższe lata. Dlatego stworzyliśmy logo, które się będzie dobrze prezentowało na wszystkich materiałach promocyjnych, a co najważniejsze - na żaglach floty Academia Nautica. 

academia_nautica_beigebg.jpg
academia_nautica_granatbg.jpg

Nowa strona www

Po zbadaniu potrzeb klienta, zdecydowaliśmy się stworzyć stronę na platformie WIX. Pozwoliło nam to uzyskać maksymalne korzyści przy zakładanym budżecie oraz dało klientowi możliwość łatwej edycji informacji na stronie z dowolnego komputera.

 

Nowa strona posiada także wbudowany system rejestracji, płatności i komunikacji z klientami.

Zintegrowana aplikacja na telefon pozwala nadzorować zapisy i płatności kursantów z dowolnego miejsca na świecie, co jest bardzo ważne w branży szkoleń żeglarskich i motorowodnych.

1/3

Zapytaj o

marketing

Dla siebie

Autorzy

sukcesu

Obserwujemy.
Projektujemy.
Wdrażamy.

Dlaczego my? Ponieważ nasz zespół to ludzie pełni pomysłów, z gromnym doświadczeniem i pasją do działania. Lubimy różnorodność, a trudne zadania to dla nas wyzwania. 

RH1_5171-Edit.jpg

CEO & Marketing Specialist 

Jakub Gołębiowski

Doświadczony w budowaniu i zarządzaniu zespołami zajmującymi się tworzeniem marki, marketingiem internetowym, eventami, produkcją filmową i stronami internetowymi.

RH1_4775-Edit-Edit.jpg

Specjalizuje się w holistycznym podejściu do marek pod kątem wizualnym. Zarządza zespołami odpowiedzialnymi za identyfikację graficzną, produkcję fotograficzną, filmową, graficzną i animacyjną.

Ania

REk

Co-Founder & Art Director